GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Väggrelief 15769328
*
nr 1576 9328
Väggrelief
keramik, 38x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 november 2023
kl 18:16:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/11 21:01:49
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik reliefplatta relieftavla väggplatta väggrelief
-
2101 Väggrelief
Hennie Strålhammar (1907-1977), Sverige. Gips, fli..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:29
-
9264 Väggrelief
plåt. Signerad, granar & får. Bildmått: 14x24 cm, ..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:56
*
Väggrelief
nr 1576 9328
Väggrelief
keramik, 38x58 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 november 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/11 21:01:49 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik reliefplatta relieftavla väggplatta väggrelief
-
2101 Väggrelief
Hennie Strålhammar (1907-1977), Sverige. Gips, fli..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:29 -
9264 Väggrelief
plåt. Signerad, granar & får. Bildmått: 14x24 cm, ..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:56